Canlar fincanlar

5 Mayıs 2014 Pazartesi

Urban Naturals - Biotin & Keratin Saç Bakım Kremi

Hepinize merhabalar,
Bugün azcık dışarı çıkarım dedim ama baktım hava bozacak en iyisi evde kalıp biraz bakım yapmak diye düşündüm.
İşe saçlarımdan başladım. Geçen gün yazısını yazdığım Salicade şampuanı uyguladım (Salicade için TIK TIK)
Sonrasında saçları yumuşatacak bir kreme ihtiyaç vardı elbet ve küçük deneme boyu olarak edindiğim ve bugünkü kullanımımda da dibini gördüğüm Urban Naturals'ın  Biotin&Keratin Saç Bakım Kremini uyguladım.Üstünde Dökülme Karşıtı ve Güçlendirici yazıyor. 
Firmanın bu seri için açıklaması şöyle;
    URBAN Care Biotin & Keratin Dökülme Karşıtı Saç Bakım Serisi dökülmeye eğilimli tüm saç tipleri için geliştirmiştir. Saçta biotin eksikliği saç kaybı, aşırı yağlanma, kepeklenme ve zayıflamış saç kökleri olarak görülür. Biotin saçı besleyen, güçlendiren ve sağlıklı saç oluşumunu destekleyen en önemli vitaminlerdendir.

Saç Bakım Kremi için vaad ettikleri;
-Anında etki ederek saçın kolay taranmasına yardımcı olur.
Benim görüşüm: Saçımın kolay taranmasını sağlıyor gerçekten. Hem de yapış yapış bir krem hissi bırakmıyor duştan çıktığınızda.
- Saçın yeniden yapılanmasına ve dayanıklılığının artmasına yardımcı olur.
Benim görüşüm; Saç bakım kremi olarak saç dökülmemizi tek başına kesmesini elbette bekleyemeyiz. Hatta böyle bir özelliği hiç bir üründen beklememeliyiz. Saçı yeniden yapılandırmaya gelince keratin içeren ürünler saç tellerini incecik bir maddeyle sarar ve kırık görünümünü azalmış şekilde gösterir. Bu ürün de bu vesileyle saçlarımızı daha sağlıklı gösteriyor. Doğrudur.
-Saça yumuşaklık ve nem kazandırır, ağırlaştırmaz.
Benim saçlarım ince telli. Ve kullandığım kremi biraz fazla kullanırsam ertesi gün yağlı saçlarla gezmek zorunda kalırım. Bu anlamda baktığımızda ürünün tek başına saçlarımdaki yağlanma oranına artış yapmadığını söyleyebilirim. Saçlarıma duşta sürdüğüm ilk andan itibaren saçları yumuşacık yaptığını da hissedebiliyorum. O verdiği güzel bir his misal :)
-Paraben içermez.
Benim görüşüm;. Güzel! :))

Sargita Der Ki; Normal saç kremlerinden çok bir farkı yok. Tekrar alır mısın? derseniz alabilirim de almayabilirim de. Benim için vazgeçilmez bir ürün olmamakla birlikte bir saç kreminden beklediğimiz ne varsa onu verdiğini söyleyebilirim. Urban Naturals markasının farklı türde ürünlerini deneyenler varsa yorumlarda görüşlerinizi paylaşabilirsiniz. 
                                                                 Hepiniz öpüldünüz!Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Red Bow Tie