Canlar fincanlar

21 Mayıs 2014 Çarşamba

Bu nasıl Lila Kutu böyle?

Merhabalar hepinize,
Geçen sene Lila Kutu alabilmek için bir kaç girişimde bulunmuş ancak ''aşırı sınırlı'' sayıda olan bu kutulardan almayı bir türlü başaramamıştım.
Gel gelelim 19 tl den bir anda ışık hızıyla 39 tl ye yükselen ( sebebini bir şekilde anlayamadığımız) bu Lila Kutulardan almayı başardım.
Açıkçası beklentim ya daha fazla ürün olması ya da sample ürün yerine daha fazla tam boy ürün konulması idi.
Yani bu %100 zammın tüketiciye bir getirisi olmalıydı..

Fakat Gelen Lila kutu şu şekilde; 1 avuç dolusu ücretsiz dağıtılacak meziyette sample ile dolu bir keşif kutusu aldık hepimiz bu ay.

Şöyle bir içerik kartelası ile geldi;


Evet bu kartın ön yüzü gayet tatlıydı. Belki de kutuda en sevindiğim şey lila rengindeki kutu ve içindeki bu karttı diyebiliriz. O derece ''boş'' bir kutu benim için.

Kartı çevirince aşağıda gördüğünüz üzere koydukları ürünlerin tam boylarının ücretleri yazıyor.İlk olarak yaptıkları hatayı belirteyim. Kutumda koyulması zorunlu olan ürünlerden Raen Losyon yoktu. Yani unutulmuş. Ha bildirmem üzerine bana bugün ulaşıp adresime yollayacaklarını söylediler ve 1000 lerce kutu paketliyoruz kusura bakmayın dediler. Nezaketen ters bir şey söylemedim ama atla deve koymuyorsunuz kutuya gördüğümüz üzere, tester kutusuna tester koymayı unutan ama 39 tl yi almayı  katiyen unutmayan bir lila kutu var artık karşımızda. Prestij kaybıdır gözümde. Yine de bana ulaşıp , ürünü yollayacaklarını belirttikleri için teşekkür ederim.

Tam boy olarak gönderilen şeyler Pastel Lip Balm, Toni&Guy Deniz Tuzu Etkili Saç Şekillendiricisi ve Color Club Oje.


Kutuda tek aldığıma sevindiğim şey Pastel Lip Balm oldu. Onun da nanelisi gelmiş şansıma, pembe olsaydı azıcık pembelik verirdi bari. Öyle severim ben çünkü.
  Diğer ürünler bir şekilde ya cilt tipime uygun değil ya da kullanacağım türden şeyler değil.

Sargita Der Ki; Bu Lila Keşif Kutusu benim için ilk ve sondur..


Hepinizi öpeledim..
14 yorum:

 1. çok saçma hediyeler eski havası kalmamış resmen :/

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. valla eski havasını hiç koklamadığım için daha doğrusu sınırlı sayıda olduğundan alamayıp ''koklayamadığım'' için o açıdan karşılaşrtırma yapamayacağım. Ancak bu kutu çok fena geldi.

   Sil
 2. Almayı düşündüğümde 19 liraydı ve bloglarda gördüğüm kadarıyla ona bile değmez diye düşündüm. 39 lira olduğundan beri iyice alasım kaçtı

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. ben ilk defa aldığım için çok heyecanlıydım, sevinci kursağında kalmak lafı bende vuku buldu diyebiliriz.

   Sil
 3. Hiçbir zaman ısınamadım şu kutu olaylarına ya /:

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben sürprizi çok severim, ne çıkacağını bilmemek beni teşvik etmişti. Ama bu kötü bir sürpriz oldu :/

   Sil
 4. Sana kesinlikle katılıyorum sargita ,ben 19 luk zamanlarında üyeydim her ay kutum geldiğinde sevinçte tavana zıplıyordum .Fiyat yükseldiğinden beri ben daha bir dolu olur diye düşündüğüm kutular iyice boşaldı .Bende bu ayki kutudan sonra almayı düşünmüyorum. Kendini toparlarsa belki gene ama şu an için bana hiç heyecan vermeyen bir şeye para yatırmaya değmez.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. İki katı para verdiğimizde daha dolu bir kutu beklememiz çok normal canım. Bu kadar boşaltmaları tüketiciye kendini kandırılmış hissettiriyor. Minicik minicik tüpler, yok efendim incecik parfüm tester ları.. Trajikomik bir kutuydu.. Aynen, herkeste bu kutu bu paraya değmez hissi uyandırdılar.

   Sil
 5. 19 tl iken daha iyi ürünler varmış belli ki, 39 tl ye çıktığından beri hiç almadım almayı da düşünmüyorum. Üzüldüm canımcım senin adına markozi ve kozvi box lila kutudan kat ve kat daha güzeller fiyat olarak da daha uygun onları denemeni öneririm kuzucum. öpeleediim :*

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Tamam tatlım bundan sonra onları deneyeyim. Çünkü bir daha lila kutu macerasına girmeyi kesinlikle düşünmüyorum. Çok öptüm seni

   Sil
 6. Bende lila kutu almayı düşünüyordum bence 39 lira çok fazla hem bazen aynı ürünleri tekrar koyuyorlar ne gerek var dedim vazgeçtim yani

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet bu kutuyu gördükten sonra ben de ne gerek var diyorum artık..

   Sil
 7. Lila Kutu'nun zamdan sonraki ilk kutusunu gerçekten beğenmiştim ve bunda da beklentim yüksekti.Ama aynı şekilde benim için de tam bir hayalkırıklığı oldu.
  Bunun yerine 39 TL'ye istediğimiz birçok ürünü alabiliriz ve kesinlikle çok daha tatmin edici olur.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet canım aynen öyle, 39 tl verip verdiğim paraya degmeyen bir kutuyu almaya gönüllü olamam daha fazla. Biz üstüne biraz daha para ekler almak istedigimiz bir şeyi gider alırız. Öpüldün :)

   Sil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Red Bow Tie